Žaliasis raštingumas

Kai nemokame užsienio kalbų – susikalbėti sunku ar tiesiog neįmanoma. Tad ir žaliasis raštingumas svarbus tiek vienam, tiek visiems kartu sudėjus – namuose, mokykloje, svečiuose ar versle. Neturint jo žinių – suvokimo aplinkosaugos, ekologijos, teisingo atliekų tvarkymo ir rūšiavimo srityse – sudėtinga atrasti bendrą žalio pasaulio kalbą...

Iniciatyva

„Žaliasis taškas“ siūlo susipažinti su nauja žalia kalba, kuri apima ne tik trumpalaikes iniciatyvas, bet ir žaliąsias žinias, įgūdžius, aktyvią veiklą aplinkosauginiuose, teisingo atliekų tvarkymo ir rūšiavimo projektuose.

Žaliasis  raštingumas – iniciatyva, skatinanti žingeidumą, aktyvią veiklą ir naujus, gilesnius įgūdžius aplinkosaugos, tvaraus gyvenimo, efektyvaus atliekų tvarkymo ir teisingo rūšiavimo srityse kartu su „Žaliuoju tašku“.

Žaliasis raštingumas 2023 – edukacijų ciklas, skirtas supažindinti visuomenę su žiedinės ekonomikos, tvarios aplinkos principais, teisingu atliekų tvarkymu, antrinio panaudojimo galimybėmis, tokiu būdu skatinant tvaresnį gyvenimo būdą ir parodant, jog būti gamtai draugišku žmogumi – nesudėtinga ir prasminga.

Registracija į edukacijas skelbiama Facebook puslapyje Žaliasis taškas.

Kilus klausimams dėl edukacijų, prašome susisiekti tel. nr. +370 677 56 545Kūrybos kalendorius

Daugiau apie Žaliąjį tašką

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.