Mūsų leidiniai

Namuose – perpildyta lentyna knygų ir vis tiek nėra ką skaityti? Turime ką pasiūlyti: susipažinkite su „Žaliąja knyga“, „Žaliaisiais laiškais“ ir kitais mūsų leidiniais.

Knyga

Žalioji knyga

Žalioji knyga – kasmetinis išsamus informacinis leidinys apie ekologiją, aplinkosaugą ir atliekų tvarkymą. Knygoje gvildenamos žiedinės ekonomikos, antrinio panaudojimo, perdirbimo ir tvarios aplinkos temos.

Skaityti
Skaityti
Skaityti
Skaityti

Laiškai

Žalieji laiškai

Žalieji laiškai – juose trumpai apžvelgiame atliekų tvarkymo rezultatus, statistiką ir aktualiausias naujienas pakuočių atliekų tvarkymo teisėkūroje.

Skaityti
Skaityti
Skaityti
Skaityti
Skaityti
Skaityti
Skaityti
Skaityti
Skaityti
Skaityti
Skaityti
Skaityti

Kiti

Kiti Žaliojo taško leidiniai

Skaityti

Rūšiuokime kartu – vaikų žaliąjį raštingumą ugdanti knyga. Joje rasite užduotis ir nuotykius ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Skaityti

Mokomoji knyga įmonėms 2019 – čia patalpinta aktuali teisinė, mokestinė ir apskaitos informacija pakuočių atliekų gamintojams ir importuotojams.

Skaityti

Ekopartnerystė 2019 – katalogas, pasakojantis apie menininkus ir darnių sprendimų ieškančias verslo įmones, kuriančias sinergiją bendroje veikloje.

Skaityti

Žaliasis biuras – rūšiavimo biure atmintinė.


Sužinokite daugiau:

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.