Žaliasis taškas jungiasi prie Lietuvos Pramonininkų Konfederacijos bendruomenės

Rugsėjo 11 d. įvykus pirmajam šį rudenį Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidiumo posėdžiui, prie LPK bendruomenės prisijungė ir didžiausia licencijuota Pakuočių atliekų tvarkymo organizacija "Žaliasis taškas". Prisidėdami prie tvarios Lietuvos ekonomikos raidos šalies verslo ir visų žmonių labui, Konfederacijai priklauso ne tik dauguma Lietuvos gamybos įmonių, bet ir moksliniai tiriamieji institutai, mokymo įstaigos, advokatų kontoros.

2018-09-12

„Žaliasis taškas“ yra pirmoji ir didžiausia licencijuota pakuočių atliekų tvarkymo organizacija Lietuvoje, užsiimanti prekinių pakuočių atliekų tvarkymo koordinavimu. Ji organizuoja pakuočių atliekų tvarkymą Lietuvoje, įgyvendina nacionalinius aplinkosaugos gerinimo projektus bei rūpinasi visuomenės švietimu pakuočių atliekų rūšiavimo klausimais. Nuo 2003 m. veikianti įstaiga šiuo metu atstovauja beveik 3 tūkst. įmonių.

Pagrindinis organizacijos tikslas – kurti veiksmingą bendrą pakuočių atliekų tvarkymo ir antrinių žaliavų perdirbimo sistemą, maksimaliai mažinti aplinkos taršą pakuočių atliekomis bei didinti visuomenės sąmoningumą, skatinant rūšiuoti atliekas.

„Žaliojo taško“ generalinis direktorius Kęstutis Pocius pabrėžia, kad partnerystė ir dialogas itin svarbūs, siekiant kartu surasti sprendimus, užtikrinsiančius ne tik efektyvų, tvarų, bet ir skaidrų atliekų tvarkymą.

„Vieningo ir nuoseklaus bendradarbiavimo dėka gali būti kuriama pažangi ir patikima pakuočių atliekų tvarkymo sistema Lietuvoje, ne tik užtikrinanti žiedinės ekonomikos principų įgyvendinimą, bet ir atitinkanti visų sektoriaus dalyvių bei visuomenės lūkesčius“, – įsitikinęs „Žaliojo taško“ vadovas.

„Žaliasis taškas“ priklauso tarptautiniam „Pro Europe“ tinklui, vienijančiam 31 pakuočių tvarkymo organizacijas visoje Europoje. Žaliųjų taškų organizacijomis pasaulyje pasitiki daugiau kaip 170 tūkstančių įmonių.

Šiuo metu LPK vienija viso 57 asociacijas: 50 šakinių, 7 regionines ir 24 neasocijuotus narius, apjungiančias visas pagrindines pramonės šakas ir pagrindinę Lietuvoje gaminamą produkciją.


Taip pat skaitykite:

„Šiukšlių šerifas“ stebi, ar rūšiuojate teisingai: naujame „Žaliojo taško“ klipe – dėmesys pakuočių atliekoms

2024-05-08

Ar gyventojai išlaikytų atliekų rūšiavimo egzaminą? Patikrino atlikdami tyrimą

2024-05-02

Alytiškiai – vieni geriausiai rūšiuojančių atliekas: tai daro beveik kiekvienas

2024-04-30
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.