Keičiasi „Žaliojo taško“ vadovas

Keičiasi didžiausios ir pirmosios Lietuvoje pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ vadovas. Valdybos sprendimu nuo šių metų rugsėjo 1 d.  generalinio direktoriaus pareigas pradėjo eiti Almontas Kybartas.

2023-09-01

Keičiasi didžiausios ir pirmosios Lietuvoje pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ vadovas. Valdybos sprendimu nuo šių metų rugsėjo 1 d.  generalinio direktoriaus pareigas pradėjo eiti Almontas Kybartas.

Jis pakeis iki šiol „Žaliojo taško“ vadovo pareigas ėjusį Kęstutį Pocių, kuris darbą organizacijoje tęs komercijos direktoriaus pareigose.

Naujai paskirtas generalinis direktorius Almontas Kybartas darbo atliekų tvarkymo sektoriuje patirtį skaičiuoja nuo 1999 metų, kuomet tapo vienu iš iki šiol veikiančios elektronikos atliekų perdirbimo įmonės „EMP Recycling“ steigėjų ir vadovu. Jo vadovavimo metu sukurta elektronikos atliekų surinkimo ir perdirbimo sistema Lietuvoje.

A.Kybartas taip pat buvo Antrinio perdirbimo įmonių asociacijos pirmininkas, valdybos narys, kūrė ir vystė kitų sektorių verslus, vykdė konsultacinę veiklą.

„Pakuočių atliekų tvarkymo užduotys – ambicingos, o mūsų – dar ambicingesnės. Gamintojų ir importuotojų lūkestis organizacijai – ne tik įgyvendinti, bet ir viršyti keliamus tikslus. Suprantame, kad tai įmanoma tik transformuojant „Žaliojo taško“ veiklą, apimant platesnį atliekų tvarkymo supratimą, patiems aktyviai įsitraukiant į pakuočių atliekų surinkimo procesus, o ne tik juos organizuojant. Reformuoti pakuočių atliekų tvarkymo sistemą, užtikrinti skaidrius ir realiai veikiančius procesus – tokie tikslai yra keliami organizacijai, o A. Kybartas sutiko prisidėti prie jų įgyvendinimo. Tikiu, kad jo ilgametė patirtis atliekų tvarkymo srityje, puikus sistemos supratimas bus rimtas postūmis organizacijai keistis”, – situaciją komentuoja „Žaliojo taško“ valdybos pirmininkas, AB „MV GROUP Production“ atstovas Vytis Mockus.

Iki šiol „Žaliajam taškui“ vadovavęs K. Pocius generalinio direktoriaus pareigose dirbo beveik dešimtmetį.

„Tiek aš, tiek kiti „Žaliojo taško“ valdybos nariai, matome, kokius stiprius pamatus pakuočių atliekų tvarkymo sistemoje per dešimtmetį pastatė K. Pocius. Jo patirtis, žinios, analitiniai gebėjimai buvo ir yra be galo svarbūs organizacijos vystymui, todėl ir toliau tikimės produktyvaus bendradarbiavimo“, – teigia V. Mockus.


Taip pat skaitykite:

Beveik pusė Palangoje surenkamų atliekų – vien šiltuoju metų laiku: kviečia verslus suteikti galimybę poilsiautojams rūšiuoti

2024-07-18

Surinkimo, paruošimo naudoti ir naudojimo paslaugų pirkimo konkursas

2024-06-28

„Šiukšlių šerifas“ stebi, ar rūšiuojate teisingai: naujame „Žaliojo taško“ klipe – dėmesys pakuočių atliekoms

2024-05-08
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.