Duris atveria tvaraus dizaino paroda „ReDesign“

Pasaulyje gausu pavyzdžių, kai garsūs menininkai, įmonės iš antrinių žaliavų kuria aukštos meninės vertės, estetiškus, inovatyvius funkcionalius kūrinius ir taip tampa išskirtiniais verslo ar meno pasaulyje. Tokie kūrėjai ne tik mažina vartotojiškos kultūros poveikį pasauliui, bet ir padeda atkreipti dėmesį į svarbias ir aktualias mus supančias problemas: plastiko atliekomis užteršti vandenynai, milžiniški kalnai tekstilės dūlančios šiukšlynuose ir pan.

2018-11-21

Dažnai perdirbti masinės gamybos daiktai tampa aukštesnio lygio produktais nei buvo prieš tai, tokiu būdu sukuriama didesnė daikto vertė, jie tampa vienetiniais arba limituoto tiražo dizaino gaminiais.

Siekiant suvienyti menininkus, kuriančius iš antrinių žaliavų, paskatinti ir įkvėpti kūrėjus, gamintojus, organizacijas bei įmones atkreipti dėmesį į alternatyvius gamybinius išteklius, jų panaudojimą, o taip pat su tvariais dizaino kūriniais supažindinti visuomenę, – ekologinio dizaino asociacija “Ekoda” rengia parodą ir 2 dienų festivalį REdesign.

Parodos metu bus galimybė ne tik apžiūrėti eksponatus, juos įsigyti, bet ir dalyvauti konferencijoje bei dirbtuvėse, kur galėsite geriau pažinti tvarios ekologiškos aplinkos svarbą. Interaktyvių veiklų tikslas paskatinti žmones nebijoti naujovių, atkreipti dėmesį į mums visiems labai svarbius ciklinės gamybos procesus ir padėti sugriauti nusistovėjusius mitus apie antrinį žaliavų panaudojimą, poveikį sveikatai.

Parodos renginiai vyks lapkričio 23 – gruodžio 2 dienomis, Vilniaus traukinių stoties patalpose, Geležinkelio g. 6, Vilniuje.


Taip pat skaitykite:

Skelbiamas konkursas

2021-06-25

Mažas įprotis – didelis rezultatas: tinkamas atliekų rūšiavimas palaiko Europos Žaliąjį kursą

2021-06-22

Projekto “Senjorai nešvaisto” tąsa – 60+ kine

2021-06-15