Antrasis “Misija-vasara” sezonas gyventojus ragina rūšiuoti teisingai

Jau antrąjį sezoną, siekiant skatinti visuomenę rūšiuoti  ir tai daryti teisingai, prie laidos kūrimo prisideda ir "Žaliasis taškas" pristatydamas žiūrovų laukiamiausią rubriką "Atsišiukšlink".  "Ar rūšiuojate? Kur išmestumėte plastiko, kombinuotas ar popierines pakuotes? O kur keliautų seni flomasteriai, folija ar virtuvinė kempinė?" - tokių ir panašių klausimų susilaukia rubrikos dalyviai - įvairių Lietuvos miestų ir miestelių gyventojai, kurie kaip ir mes visi kartais pasiklysta rūšiavimo labirintuose.

2023-08-04

Vasara – puikus laikas pažinti savo kraštą, aplankyti miestelius, regioninius parkus, poilsiauti prie ežerų, upių, vaikščioti miškuose. Tad jau antrus metus iš eilės, Lietuvos ryto televizija, siūlo Lietuvą pažinti su laida “Misija – vasara”, kurioje populiarus atlikėjas bei televizijos laidų vedėjas Vaidas Baumila keliauja po įdomias lankytinas, poilsio, kultūrines vietas ir ragina poilsiauti švariai, tvariai ir atsakingai, o svarbiausia – savame krašte.

Jau antrąjį sezoną, siekiant skatinti visuomenę rūšiuoti  ir tai daryti teisingai, prie laidos kūrimo prisideda ir “Žaliasis taškas” pristatydamas žiūrovų laukiamiausią rubriką “Atsišiukšlink”.

“Ar rūšiuojate? Kur išmestumėte plastiko, kombinuotas ar popierines pakuotes? O kur keliautų seni flomasteriai, folija ar virtuvinė kempinė?” – tokių ir panašių klausimų susilaukia rubrikos dalyviai – įvairių Lietuvos miestų ir miestelių gyventojai, kurie kaip ir mes visi kartais pasiklysta rūšiavimo labirintuose. Ir visai nesvarbu ar rūšiavimas jau tapęs įpročiu ar dar tik formuojamas, nepamirškime, jog klaidų bijoti ir gėdytis nereikia, iš jų reikia pasimokyti.

Tad kiekvieną šeštadienį, 11 val. ryto, kviečiame jungtis prie žingeidžių rūšiuotojų, žiūrėti laidą “Misija – vasara” ir semtis žinių iš “Žaliojo taško” rubrikos “Atsišiukšlink”, o jei savaitgalį nepatogu – visas laidas rasite lrytas.lt svetainėje.


Taip pat skaitykite:

„Šiukšlių šerifas“ stebi, ar rūšiuojate teisingai: naujame „Žaliojo taško“ klipe – dėmesys pakuočių atliekoms

2024-05-08

Ar gyventojai išlaikytų atliekų rūšiavimo egzaminą? Patikrino atlikdami tyrimą

2024-05-02

Alytiškiai – vieni geriausiai rūšiuojančių atliekas: tai daro beveik kiekvienas

2024-04-30
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.