Ar jau pradėjote rūšiuoti?


Su Žaliojo taško dėžutėmis rūšiuoti lengva, malonu ir labai patogu! Jas užsisakyti galima į ugdymo, viešąsias bei kitas įstaigas, įmonių biurus.
Kviečiame Jus pradėti rūšiuoti biure ar įstaigoje bei užsisakyti Žaliojo taško dėžutes, kurios yra skirtos popieriaus, stiklo bei kitoms pakuočių atliekoms (plastikinėms, metalinėms, kombinuotoms ir kt.) Dėžutės yra pagamintos iš tvirto kartono, jų dydis – 35x35x70 cm ir į jas klojasi 125l maišeliai.

Užsisakyti galite visą komplektą arba skirtingas dėžutes atskirai.


Kaip užsakyti?

Užpildykite užsakymo formą:
Įmonė* Kontaktinis asmuo* Telefono numeris*
Miestas* El. paštas*
Adresas* Pašto kodas*

Reikalingas žaliojo taško dėžučių kiekis (vnt.):
Popieriui
Plastikui
Stiklui
Susipažinau su VšĮ „Žaliasis taškas“ Privatumo politika ir sutinku su mano asmens duomenų tvarkymu atliekų rūšiavimo dėžučių pristatymo tikslu.


Dažniausiai užduodami klausimai:


1) Ar dėžutės yra mokamos?

Ne, tiek dėžutės, tiek jų pristatymas Jums nekainuoja. Šias išlaidas apmoka "Žaliasis taškas"

2) Per kiek laiko dėžutės pristatomos?

Jei nepritrūkstame atsargų, pristatymo laikas trunka nuo 2 iki 4 savaičių. Esant skubiam prašymui, galime suorganizuoti atsiėmimą iš Vilniuje esančio sandėlio.

3) Ar galima užsisakyti dėžutes telefonu?

Ne, užsakymas vykdomas tik užpildžius pateiktą el. užsakymo formą ir nurodytu  el. paštu gavus "Žaliojo taško" patvirtinimą 

4) Ar turėčiau nerimauti, jei negavau užsakymo patvirtinimo?

Jei nesulaukėte patvirtinimo laiško, prašome apie tai pranešti el. laišku rusiuoju@ztl.lt

5) Ar dėžutes gali užsisakyti fizinis asmuo?

Rūšiavimo dėžutės skirtos biurams, ugdymo ir viešosioms įstaigoms, bendrijoms, ligoninėms, savivaldybėms, renginiams ir t.t.

6) Kiek dėžučių galime užsisakyti?

Dažniausiai atvežame tiek dėžučių, kiek reikia, esant didesniam užsakymui būtinai perklausiame, kiek žmonių naudosis vienu komplektu. Priklausomai nuo veiklos pobūdžio, įprastai komplekto užtenka ~20 juo besinaudojančių žmonių.

7) Ką turėtumėme daryti su sukauptomis išrūšiuotomis atliekoms?

Dėžutes turėtumėte ištuštinti, jų turinį išmesdami į bendruosius kolektyvinius rūšiavimo konteinerius arba priduodami atliekų tvarkytojams. Jei konteinerių šalia nėra, rekomenduojame kreiptis į atliekų tvarkytojus ar pastato administratorius.

8) Iš kur gauti spalvotų maišų?

Spalvotus maišelius mes dovanojame tik pirmąjį kartą, dažniausiai po to į dėžutes klojami įprasti maišeliai. Jei Jums būtinai norisi spalvotų, rekomenduojame ieškoti prekybos centruose arba kreiptis į maišelių gamintojus.

9) Ką daryti, jei užsakytų dėžučių negavome?

Pirmiausia rekomenduojame perklausti darbuotojų, ar dėžės tikrai neatkeliavo - dažnu atveju jos kur nors tyliai "pasislepia" kamputyje. Kartais kurjeris gavėjų paprasčiausiai neranda, tuomet dėžutės grįžta pas mus. Jei dėžių negavote per 4 savaites nuo užsakymo patvirtinimo, kreipkitės el. paštu rusiuoju@ztl.lt 

10) Ar turite rūšiavimo dėžučių kitokioms atliekoms?

Deja, turime tik dėžučių stiklo, popieriaus ir kitoms pakuotėms (plastikinėms, metalinėms, kombinuotoms, kurios rūšiuojamos kartu)

11) Kur gauti papildomos informacijos apie rūšiavimą?

  • Skaityti rūšiavimo taisykles, parašytas ant dėžučių
  • Atsisiųsti programėlę "Žaliasis taškas" mobiliesiems telefonams
  • Skaityti meniu skiltį "Visuomenei"
  • Skaityti Žaliąją knygą