“Žaliasis taškas” remia laidą “O koks tavo CO2 pėdsakas?”

Augame tuomet, kai mokomės, o mokytis galime tik iš knygų, seminarų ar konferencijų, o ir iš įkvepiančių profesionalų, įmonių, kurios žengia drąsius žingsnius ir savo patirtį gali papasakoti kitiems.

2023-08-10

Apie tvarumą versle, žalius aplinkai draugiškus sprendimus darbo vietoje, žiedinę ekonomiką, visiems siektinus tvarumo standartus ir kitas gana novatoriškas, tačiau neišvengiamai standartu tapsiančias temas, kalba ir Žinių radijo laidos “O koks tavo CO2 pėdsakas?” svečiai, kurios partneriu ir rėmėju yra “Žaliasis taškas”.

Pirmas laidos sezonas eina į pabaigą. Pakalbinome daug pašnekovų, aptarėme aktualiausias temas ir džiaugiamės, kad galime prisidėti prie informacijos sklaidos apie tai, kaip verslas imasi pokyčių ir siekia žiedinės ekonomikos įgyvendinimo, klimato kaitos mažinimo, bei šalia noro augti, nepamiršta, jog pėdsakas, kurį paliekame yra toks pats svarbus, kaip ir tikslo siekimas.

Tad štai, 12 laidų, 12 mokslininkų, produktų ir pakuočių gamintojų, perdirbėjų, įmonių vadovų, 12 profesionalų, kurie turi ką papasakoti. Mums belieka klausytis ir įsikvėpti žengti naują, tvarų žingsnį savo versle.

Nuoroda į laidų archyvą: https://www.ziniuradijas.lt/laidos/o-koks-tavo-co2-pedsakas/


Taip pat skaitykite:

„Šiukšlių šerifas“ stebi, ar rūšiuojate teisingai: naujame „Žaliojo taško“ klipe – dėmesys pakuočių atliekoms

2024-05-08

Ar gyventojai išlaikytų atliekų rūšiavimo egzaminą? Patikrino atlikdami tyrimą

2024-05-02

Alytiškiai – vieni geriausiai rūšiuojančių atliekas: tai daro beveik kiekvienas

2024-04-30
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.