“Žaliasis taškas” kviečia į praktinę konferenciją „PAKUOTĖS DNR: TVARIOS PARTNERYSTĖS AKCELERATORIUS“

2022-10-21

Didžiausia licencijuota pakuočių atliekų tvarkymo

organizacija „Žaliasis taškas“ maloniai kviečia Jus į praktinę konferenciją

PAKUOTĖS DNR: TVARIOS PARTNERYSTĖS AKCELERATORIUS, kuri įvyks š. m.

lapkričio 11 d. 09:30 -16:00 val.

Vilniaus oro uosto Konferencijų centre,

Rodūnios kelias 2B

Sąvokos „tvarumas“ ir „žiedinė ekonomika“ pramonės bei verslo sektoriuose aplinkosaugos ir klimato iššūkių akivaizdoje lieka tik skambiomis frazėmis, jei jų nesiimama įgyvendinti praktiškai.

Pramonės simbiozė – novatoriškas sprendimas, sėkmingai taikomas pramonės bei verslo lyderių visame pasaulyje, įgyvendinant „tvarumo“ ir „žiedinės ekonomikos“ principus praktiškai. Šis sprendimas skinasi kelią ir Lietuvoje, nes suteikia galimybę novatoriškai valdyti atliekų srautus tarp skirtingų verslo sektorių bei pramonės šakų. Tai yra šiandienos sprendimas ateičiai, galintis prisidėti prie tvarios pakuotės DNR kūrimo sprendimų, mažinant atliekų kiekius ir energijos sunaudojimą, generuojant papildomus pajamų šaltinius verslui.

Savo veiklos 20-metį mininti didžiausia pakuočių atliekų tvarkymo organizacija Lietuvoje „Žaliasis taškas“ kviečia Jus į praktinę konferenciją, kurioje – realūs pavyzdžiai, įžvalgos apie pramonės bei verslo simbiozę, taikant šį novatorišką ne konkuravimo, o bendradarbiavimo būdą, siekiant sumažinti neapdorotų žaliavų bei atliekų šalinimo poreikį.

Išsami konferencijos programa – jau netrukus


Taip pat skaitykite:

„Šiukšlių šerifas“ stebi, ar rūšiuojate teisingai: naujame „Žaliojo taško“ klipe – dėmesys pakuočių atliekoms

2024-05-08

Ar gyventojai išlaikytų atliekų rūšiavimo egzaminą? Patikrino atlikdami tyrimą

2024-05-02

Alytiškiai – vieni geriausiai rūšiuojančių atliekas: tai daro beveik kiekvienas

2024-04-30
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.