Žaliasis taškas kviečia į kūrybines dirbtuves!

Išlydint vasarą, rugpjūčio 30 dieną, "Žaliasis taškas" kartu su žmogaus teisių dokumentinių filmų festivaliu „Nepatogus kinas“ kviečia į nemokamą aplinkosaugai skirtą renginį VU Botanikos sodo Vingio skyriuje. Autentiškoje parko dalyje vyks ekskursija, dirbtuvės ir bus rodoma Kolumbijoje filmuota dokumentika „Mąstantys kalnu“ fiksuojanti vietinės genties kovą bandant išsaugoti kalnyno gamtą ir unikalią kultūrą.

2018-08-28

Botanikos sode įsikurs interaktyvi „Žaliojo taško“ palapinė, kuri renginio svečius kvies atkreipti dėmesį į aplinkos taršą bei susimąstyti apie žmogiškąsias vertybes užgožiančią vartojimo kultūrą.

Edukacinėje erdvėje po atviru dangumi „Nepatogaus kino“ festivalio dalyviai turės galimybę išgirsti apie atsakingą vartojimą, atliekų prevenciją, susipažinti su rūšiavimo nauda.

Siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į tai, kad daugelis nebenaudojamų daiktų, kaip ir pakuočių atliekos, gali būti perdirbti ir atgimti kitų daiktų forma, renginio metu bus organizuojamos kūrybinės dirbtuvės.

Kartu su „Žaliojo taško“ komanda iš nebenešiojamų ar tiesiog pabodusių marškinėlių galėsite pasigaminti daugkartinio naudojimo krepšius. Pastaruoju metu daug kalbant apie plastikinių maišelių poveikį ir žalą gamtai, stilingas, išskirtinis pirkinių ir laisvalaikio krepšys – taps ne tik madingu, bet ir praktišku bei gamtą tausojančiu aksesuaru.

* Keliaudami į renginį – nepamirškite atsinešti pačių mylimiausių, todėl jau nusiskalbusių, ar įplyšusių marškinėlių, o net jei tokių savo spintoje neturite – ne bėda, mes būtinai rasime jums ką pasiūlyti.

Daugiau informacijos apie renginį rasite:

https://www.zaliasistaskas.lt/visuomenei/naujienos/zaliasis-taskas-kviecia-i-nemokama-kino-seansa-po-atviru-dangumi.html

Arba socialinio tinklo Facebook paskyroje:

https://www.facebook.com/events/739412519734863/


Taip pat skaitykite:

„Šiukšlių šerifas“ stebi, ar rūšiuojate teisingai: naujame „Žaliojo taško“ klipe – dėmesys pakuočių atliekoms

2024-05-08

Ar gyventojai išlaikytų atliekų rūšiavimo egzaminą? Patikrino atlikdami tyrimą

2024-05-02

Alytiškiai – vieni geriausiai rūšiuojančių atliekas: tai daro beveik kiekvienas

2024-04-30
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.