Skelbiama kūrybinė užduotis: Gamtai draugiškos šeimos atostogos

2018-06-13

Išsvajotoms vasaros atostogoms kvėpuojant į nugarą, skubame priminti, jog visos pusfinaliuose dalyvavusios, bet nelaimėjusios komandos dar turi galimybę patekti į „Žaliosios olimpiados“ finalą!
 

„Gamtai draugiškos šeimos atostogos“


Atostogauk rūpestingai ir nepamiršk tęsėti „Žaliajai olimpiadai“ duotų pasižadėjimų. Na, o leisdamas laiką su šeima, įamžink svarbiausias ir gražiausias jūsų akimirkas. Kūrybinės užduoties tikslas parodyti kaip Tu ir tavo šeimos nariai prisideda prie aplinkos saugojimo vasarodami.


Komandai reikia paruošti 6 nuotraukų koliažą, kuriose aiškiai matytųsi kaip kiekvienas komandos narys kartu su savo šeimos nariais prisidėjo prie aplinkos tausojimo vasaros metu. Kuo daugiau skirtingų aplinkos tausojimo aspektų Jūsų atsiųstas nuotraukų koliažas atskleis, tuo daugiau šansų pakliūti į finalą turės ir Jūsų komanda. Prie koliažo pridėkite ir trumpą Jūsų nuveiktų  bei nuotraukose matomų darbų aprašymą.


Nuotraukų koliažą su aprašymu atsiųskite mums iki rugsėjo 15 dienos, el. paštu  olimpiada@ztl.lt


Net 3 papildomos  komandos
, kurios, komisijos vertinimu, kūrybinę užduotį atliks geriausiai, bus pakviestos dalyvauti „Žaliosios olimpiados“ finale, kuris vyks spalio mėnesį Vilniuje.


Linkime sėkmės, smagių  bei aplinką tausojančių atostogų ir pasitinkant rudenį nekantriai lauksime Jūsų darbų!!!!