Tikslinamos pirkimų konkursų sąlygos

2016-10-20

Pakuočių atliekų tvarkymo organizavimo licenciją turinčios organizacijos – VŠĮ „Žaliasis taškas“ ir VŠĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“ informuoja, jog patikslina konkursų pirkimų sąlygas:

  • Tauragės regiono (Tauragės rajono, Jurbarko rajono, Šilalės rajono ir Pagėgių savivaldybių) teritorijoje rūšiuojamajame komunalinių atliekų sraute susidarančių popieriaus ir kartono, plastikinių ir metalinių bei kombinuotų pakuočių atliekų ir popieriaus ir kartono bei plastikų ir metalų bei kombinuotų antrinių žaliavų paruošimo perdirbti ir naudoti bei perdirbimo ir naudojimo paslaugų teikėjui parinkti.
  • Tauragės regiono (Tauragės rajono, Jurbarko rajono, Šilalės rajono ir Pagėgių savivaldybių) teritorijoje rūšiuojamajame komunalinių atliekų sraute susidarančių stiklo pakuočių atliekų ir stiklo antrinių žaliavų paruošimo perdirbti ir naudoti bei perdirbimo ir naudojimo paslaugų teikėjui parinkti.

Konkursų sąlygos ir kiti konkursų dokumentai visiems pageidaujantiems dalyvauti siunčiami elektroniniu paštu arba juos galima gauti organizacijų nurodytais adresais: VšĮ „Žaliasis taškas“, Perkūnkiemio g. 2, LT-12126, Vilnius, tel. pasiteiravimui (8-5) 2331152, el. p. biuras@ztl.lt.

VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“ Konstitucijos pr. 26, 6 aukštas, LT-08105 Vilnius, tel. pasiteiravimui (8 5) 248 4003, el. p. info@pto.lt.

Atsižvelgiant į konkursų sąlygų patikslinimus, pasiūlymų pateikimo terminas pratęsiamas:

  • Tiekėjai, norintys dalyvauti konkurse dėl popieriaus ir kartono, plastikinių ir metalinių bei kombinuotų pakuočių tvarkymo, turi pateikti pasiūlymus organizacijoms iki 2016 m. spalio mėn. 31 d. 12:00 val.
  • Tiekėjai, norintys dalyvauti konkurse dėl stiklo pakuočių tvarkymo, turi pateikti pasiūlymus organizacijoms iki 2016 m. spalio mėn. 31 d. 14:00 val.

Informuojame, kad užsiregistravusiems konkurso dalyviams konkursų sąlygų patikslinimus išsiųsime elektroniniu paštu iki 2016 m. spalio 21 d. 12.00 val.