Panevėžyje įvyko konferencija „Pakuočių tvarkymas – efektyvumo link“

2016-04-04
Organizacija Žaliasis taškas kovo 31 dieną į Panevėžyje vykusią konferenciją “Pakuočių tvarkymas – efektyvumo link” sukvietė daugiau kaip 100 pakuočių atliekų tvarkymo sektoriaus atstovų.

Renginyje buvo ne vien pristatyti 2013-2015 metų rezultatai, bet ir kone kiekvienos apskrities bei savivaldybės pasiekimai pakuočių rūšiavimo srityje. Didelis dėmesys skirtas individualių rūšiavimo konteinerių infrastruktūros plėtros apžvalgai: paaiškėjo, kad jau nuveiktas didelis darbas, o iki 2018 metų konteineriais planuojama aprūpinti visą šalies teritoriją.

Antrojoje konferencijos dalyje aptarta ir nauja pakuočių atliekų tvarkymo organizavimo savivaldybėse koncepcija. Daug diskusijų sulaukė naujas paslaugų teikėjų konkursų organizavimo projektas, kuris dar bus redaguojamas, atsižvelgiant į sektoriaus dalyvių įžvalgas ir komentarus.

Konferencijoje apsilankė Aplinkos Apsaugos Agentūros, Regionų aplinkos apsaugos departamentų, atliekų tvarkytojų, savivaldybių bei regioninių atliekų tvarkymo centrų atstovai.

Konferencijos medžiaga:

Paslaugų teikėjų parinkimo konkursų teisinis reguliavimas
Pakuočių tvarkymo efektyvumas 2013-2015 m.

Pastabas ir komentarus dėl Pakuočių atliekų rūšiuojamojo surinkimo, paruošimo naudoti ir naudojimo paslaugų teikėjo parinkimo konkursų prašome teikti el. paštu konkursai@ztl.lt