Ministerija skelbia apie Gamintojų ir importuotojų verslo valdymų sistemų integraciją su GPAIS

2017-11-06

Aplinkos ministerija informuoja, jog rengiama Gamintojų ir importuotojų verslo valdymų sistemų integracija su GPAIS.

Pasak ministerijos atstovų, integracinė sąsaja įmonėms, susiduriančiomis su dideliais gaminių ir pakuočių kiekiais, leis susieti turimas verslo valdymo sistemas (VVS) su Vieninga gaminių, pakuočių ir atliekų apskaitos informacine sistema (GPAIS) bei suteiks galimybę kitąmet jų apskaitą organizuoti paprasčiau.

Daugiau informacijos bei pradinę specifikaciją, kuria vadovaujantis verslo valdymo sistemas galima pradėti ruošti integracijai su GPAIS galite rasti Aplinkos ministerijos puslapyje. Planuojama, jog detali techninė specifikacija bus paruošta ir publikuota šių metų gruodžio mėnesio pradžioje.

Integracinės sąsajos pagalba Gamintojai ir importuotojai per savo turimas VVS galės į GPAIS įkelti gaminių ir pakuočių sąrašus. Taip pat bus galimybė importuoti duomenis į GPAIS rankiniu būdu, suformavus XML bylą.

Daugiau informacijos atliekų apskaitos informacinės sistemos (GPAIS) klausimais sužinosite artimiausiame Žaliojo taško informaciniame seminarų ciklo „Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo organizavimas 2017-2018 metais“ renginyje.

GPAIS mokymų medžiaga